همه محصولات
-
اسکنر obd کامیون های سنگین
-
ابزار تشخیصی بالابر
-
اسکنر تشخیصی کامیون سنگین
-
ابزار اسکن انتقال
-
برنامه نویس ECU خودرو
-
تنظیم تراشه ECU
-
ابزار تشخیص ستاره مرسدس بنز
-
اسکنر تشخیصی حفاری
-
ابزار تشخیصی Vocom
-
اسکنر تشخیصي کاميون هاي سنگين X431 رو راه بنداز
-
برنامه نویس کلیدی CGDI
-
اسکنر تشخیصي Autel Maxisys
-
اسکنر تشخیصی خودرو
-
ابزار تشخیصی کامیون
-
ابزار تشخیص کشاورزی
-
ماشین برش کلید Xhorse
-
برنامه نویس کلیدی Obdstar
-
ابزار تشخیصی موتورسیکلت
-
جیم محمل و نقل عالی. پاسخ بسیار سریع به سوالات AAA +++++ فروشنده با کسب و کار دوباره کار خواهد کرد. -
جیووانی S.super venditore، affidabile، veloce sulla spedizione ..... insomma tutto ok :-) -
رایان لمتشکرم. من با این محصول بسیار خوشحال هستم. همه چیز به حالت عالی رسید
کلید واژه ها [ heavy duty diagnostic scanner ] همخوانی داشتن 739 محصولات.
Xtruck X005 Plus ابزار تشخیصی کامیون سنگین ECU برنامه ریزی فلش DPF برای موتورهای Shacman و FAWDE
| روش اتصال: | بلوتوث 5.1 V |
|---|---|
| نام مدل: | Xtruck X005 plus |
| کیفیت: | برتر |
اسکنر بلوتوث 5.1 Xtruck X005 Plus برای کامیون های SHACMAN SINOTRUK
| روش اتصال: | بلوتوث 5.1 V |
|---|---|
| نام مدل: | Xtruck X005 plus |
| سیستم های تشخیصی پشتیبانی شده: | برای Fawde , Shacman ، Sinotruk ، Dongfeng و غیره |
اسکنر بلوتوث 5.1 کامیون Xtruck X005 Plus با بازسازی DPF
| روش اتصال: | بلوتوث 5.1 V |
|---|---|
| نام مدل: | Xtruck X005 plus |
| سیستم های تشخیصی پشتیبانی شده: | برای Fawde , Shacman ، Sinotruk ، Dongfeng و غیره |
Xtruck Y005 ابزار تشخیصی سنسور NOx برای کامیون های سنگین 24V / 12V اسکنر تشخیصی CAN با پشتیبانی از چند زبان
| نام: | XTRUCK Y005 |
|---|---|
| نسخه نرم افزار: | آخرین نسخه |
| بسته: | جعبه کاغذ بسته بندی استاندارد |
DAF VCI-560 MUX سنگین اسکنر تشخیصی کامیون
| جزئیات بسته بندی: | بسته استاردارد |
|---|---|
| زمان تحویل: | در انبار |
| شرایط پرداخت: | T / T، پول گرام |
دستگاه دیاگ X431 PAD III V2.0 نسخه جهانی، اسکنر تشخیص کامل سیستم با قابلیت برنامه ریزی
| مدل: | راه اندازی X431 PAD III PAD 3 v2.0 نسخه جهانی |
|---|---|
| کلید: | نسخه جهانی ابزار تشخیصی کامل سیستم |
| کلمه کلیدی: | برنامه نویسی و برنامه نویسی |
تبلت Getac F110 به همراه ابزار تشخیصی Scania VCI4 برای کامیونها و اتوبوسهای اسکانیا، اسکنر تشخیصی Scania VCI4، رابط ارتباطی خودرو VCI4
| نام مدل: | اسکن VCI4 |
|---|---|
| منشاء: | سرزمین اصلی چین |
| کیفیت: | برتر |
Xtruck Y005 آزمایش کننده سنسور NOx و اسکنر تشخیصی CAN برای کامیون های سنگین با سازگاری 12V / 24V
| رنگ: | سیاه |
|---|---|
| مدل پشتیبانی: | برای کامیون های جهانی |
| نوع آیتم:: | کدخوان ها و ابزارهای اسکن |
اسکانیا VCI 2 چند زبان V2.2.1 برای کامیون های سنگین
| جزئیات بسته بندی: | بسته استاردارد |
|---|---|
| زمان تحویل: | در انبار |
| شرایط پرداخت: | T / T، پول گرام |
ابزار تشخیصی اسکنیا VCI4 برای کامیون ها و اتوبوس های اسکنیا Scania VCI4 Scanner Diagnostic Interface VCI4
| نام مدل: | اسکن VCI4 |
|---|---|
| منشاء: | سرزمین اصلی چین |
| کیفیت: | برتر |

