همه محصولات
-
اسکنر obd کامیون های سنگین
-
ابزار تشخیصی بالابر
-
اسکنر تشخیصی کامیون سنگین
-
ابزار اسکن انتقال
-
برنامه نویس ECU خودرو
-
تنظیم تراشه ECU
-
ابزار تشخیص ستاره مرسدس بنز
-
اسکنر تشخیصی حفاری
-
ابزار تشخیصی Vocom
-
اسکنر تشخیصي کاميون هاي سنگين X431 رو راه بنداز
-
برنامه نویس کلیدی CGDI
-
اسکنر تشخیصي Autel Maxisys
-
اسکنر تشخیصی خودرو
-
ابزار تشخیصی کامیون
-
ابزار تشخیص کشاورزی
-
ماشین برش کلید Xhorse
-
برنامه نویس کلیدی Obdstar
-
ابزار تشخیصی موتورسیکلت
-
جیم محمل و نقل عالی. پاسخ بسیار سریع به سوالات AAA +++++ فروشنده با کسب و کار دوباره کار خواهد کرد. -
جیووانی S.super venditore، affidabile، veloce sulla spedizione ..... insomma tutto ok :-) -
رایان لمتشکرم. من با این محصول بسیار خوشحال هستم. همه چیز به حالت عالی رسید
کلید واژه ها [ heavy duty diagnostic scanner ] همخوانی داشتن 739 محصولات.
Xtruck X005 Plus اسکنر تشخیصی بلوتوث برای Sinotruk FAWDE
| روش اتصال: | بلوتوث 5.1 V |
|---|---|
| نام مدل: | Xtruck X005 plus |
| کیفیت: | برتر |
CF53 لپ تاپ Xtruck X005 اسکنر بلوتوث کامیون تشخیص چند سیستم، ECU فلش DPF برای Shacman/FAWDE/Sinotruk/Dongfeng
| روش اتصال: | بلوتوث 5.1 V |
|---|---|
| نام مدل: | Xtruck X005 plus |
| کیفیت: | برتر |
لیزینگ Canbox جعبه ابزار تشخیصی چند زبان، اسکنر کامیون سنگین
| زبان ها:: | انگلیسی، مجارستانی، هلندی، دانمارکی، اسپانیایی، ایتالیایی، آلمانی، هلندی، نروژی، لهستانی، روسی، فرن |
|---|---|
| نسخهٔ: | v3.4.5 |
| نوع:: | خواننده کد |
Xtruck HDD Y009 بیل مکانیکی کامیون سنگین خودروهای تجاری ماشین آلات دیزلی ابزار اسکن خودرو
| جزئیات بسته بندی: | در انبار |
|---|---|
| زمان تحویل: | 3 |
| شرایط پرداخت: | T/T، Western Union، MoneyGram |
NEXIQ3 USB LINK 3 ابزار تشخیص کامیون سنگین با آخرین نسخه نرم افزار
| مدل: | برای NEXIQ 3 |
|---|---|
| نام مدل: | برای Nexiq usb link 3 |
| منشاء: | سرزمین اصلی چین |
راه اندازی X-431 PAD VII PAD 7 Elite Plus نرم افزار و آداپتورهای کامیون های سنگین پشتیبانی از خودروهای 12 ولت و 24 ولت و کامیون ها CRP123X رایگان دریافت کنید
| نام مدل: | راه اندازی X-431 Pad VII Pad 7 Elite |
|---|---|
| منشاء: | سرزمین اصلی چین |
| کیفیت: | برتر |
ابزار تشخیصی کامیون Xtruck X005 با لپتاپ CF53، فلش سریعتر ECU، نگهداری پیشرفته DPF، بلوتوث OBD2 برای FAWDE/Shacma
| روش اتصال: | بلوتوث 5.1 V |
|---|---|
| نام مدل: | Xtruck X005 plus |
| سیستم های تشخیصی پشتیبانی شده: | برای Fawde , Shacman ، Sinotruk ، Dongfeng و غیره |
ابزار تشخیصی بلوتوث 5.1 Xtruck X005 Plus برای کامیون های سینوتراک
| روش اتصال: | بلوتوث 5.1 V |
|---|---|
| نام مدل: | Xtruck X005 plus |
| کیفیت: | برتر |
Scania Vci2 Sdp3 v2.2.1 اسکنر تشخیصی Scania وسایل نقلیه کامل
| جزئیات بسته بندی: | بسته استاردارد |
|---|---|
| زمان تحویل: | در انبار |
| شرایط پرداخت: | T / T، پول گرام |
راه اندازی X431 CRP429 ابزار تشخیصی اتومبیل سیستم کامل
| مدل: | راه اندازی X431 CRP429 |
|---|---|
| کلید: | ابزار تشخیصی اتومبیل تمام سیستم |
| جزئیات بسته بندی: | 1.9 کیلوگرم (25 سانتی متر*15cm*10cm) |

