همه محصولات
-
اسکنر obd کامیون های سنگین
-
ابزار تشخیصی بالابر
-
اسکنر تشخیصی کامیون سنگین
-
ابزار اسکن انتقال
-
برنامه نویس ECU خودرو
-
تنظیم تراشه ECU
-
ابزار تشخیص ستاره مرسدس بنز
-
اسکنر تشخیصی حفاری
-
ابزار تشخیصی Vocom
-
اسکنر تشخیصي کاميون هاي سنگين X431 رو راه بنداز
-
برنامه نویس کلیدی CGDI
-
اسکنر تشخیصي Autel Maxisys
-
اسکنر تشخیصی خودرو
-
ابزار تشخیصی کامیون
-
ابزار تشخیص کشاورزی
-
ماشین برش کلید Xhorse
-
برنامه نویس کلیدی Obdstar
-
ابزار تشخیصی موتورسیکلت
-
جیم محمل و نقل عالی. پاسخ بسیار سریع به سوالات AAA +++++ فروشنده با کسب و کار دوباره کار خواهد کرد. -
جیووانی S.super venditore، affidabile، veloce sulla spedizione ..... insomma tutto ok :-) -
رایان لمتشکرم. من با این محصول بسیار خوشحال هستم. همه چیز به حالت عالی رسید
کلید واژه ها [ car diagnostic scanners ] همخوانی داشتن 1173 محصولات.
Xtruck X005 Bluetooth 5.1 Truck Diagnostic Tool for SHACMAN SINOTRUK
| روش اتصال: | بلوتوث 5.1 V |
|---|---|
| نام مدل: | Xtruck x005 |
| کیفیت: | برتر |
Xtruck X005 Intelligent Diagnosis ECU Reading AND Flashing support For SHAC-MAN SINOTRUK Dong-Feng FAW WEICHAI
| روش اتصال: | بلوتوث 5.1 V |
|---|---|
| نام مدل: | Xtruck x005 |
| قاعده شماره سریال: | 0Q |
ابزار تشخیصی بلوتوث کامیون Xtruck X005 با 8 حالت تست OBDII و دو سال بهروزرسانی رایگان برای FAWDE، SHACMAN
| روش اتصال: | بلوتوث |
|---|---|
| نام مدل: | Xtruck x005 |
| کیفیت: | برتر |
برای ابزار تشخیصی Sinotruk برای HOWO ابزار اسکن Sinotruk برای HOWO/A7/T7H/Sitrak/Hohan ابزار تشخیصی کامیون سنگین
| نام مدل: | برای Sinotruk EOL |
|---|---|
| نسخهی نرم افزار: | 2.8 آخرین نسخه |
| نسخه سخت افزاری: | برای Sinotruk Howo |
ابزار تشخیصی چند سیستمی کامیون Xtruck X005 Plus | فلش ECU، بلوتوث، کدهای خطا و بازسازی DPF برای FAWDE/Shacman/Sinotruk
| روش اتصال: | بلوتوث 5.1 V |
|---|---|
| نام مدل: | Xtruck X005 plus |
| کیفیت: | برتر |
Xtruck X005 ابزار تشخیص بلوتوث کامیون Full Obd2 Function Data Stream Reader برای SHACMAN SINOTRUK
| روش اتصال: | بلوتوث 5.1 V |
|---|---|
| نام مدل: | Xtruck x005 |
| کیفیت: | برتر |
تشخیص کامیون های سنگین برای اسکنر تشخیص کامیون DAF، اسکنر برای کامیون ها
| جزئیات بسته بندی: | در انبار |
|---|---|
| زمان تحویل: | یک روز شلوغ |
| شرایط پرداخت: | T/T، وسترن یونیون، MoneyGram |
2024 Autel im608 ii نسخه کامل کیت پلاس IMKPA Accessorie با رایگان G-Box2 APB112 2 سال به روزرسانی رایگان ارتقاء 608 pro
| مدل: | Autel MaxiIM IM608 II |
|---|---|
| نام مدل: | Autel MaxiIM IM608 II |
| منشاء: | سرزمین اصلی چین |
ابزار تشخیصی بلوتوث 5.1 Xtruck X005 برای کامیون های SHACMAN/SINOTRUK
| روش اتصال: | بلوتوث 5.1 V |
|---|---|
| نام مدل: | Xtruck x005 |
| کیفیت: | برتر |
X005 Plus F110 تبلت DPF Regeneration Data Read Truck ابزار تشخیصی برای SHAC-MAN WEICHAI SINOTRUK CNHTC هوو دونگفنگ
| روش اتصال: | بلوتوث 5.1 v |
|---|---|
| نام مدل: | Xtruck X005 plus |
| کیفیت: | برتر |

