همه محصولات
-
اسکنر obd کامیون های سنگین
-
ابزار تشخیصی بالابر
-
اسکنر تشخیصی کامیون سنگین
-
ابزار اسکن انتقال
-
برنامه نویس ECU خودرو
-
تنظیم تراشه ECU
-
ابزار تشخیص ستاره مرسدس بنز
-
اسکنر تشخیصی حفاری
-
ابزار تشخیصی Vocom
-
اسکنر تشخیصي کاميون هاي سنگين X431 رو راه بنداز
-
برنامه نویس کلیدی CGDI
-
اسکنر تشخیصي Autel Maxisys
-
اسکنر تشخیصی خودرو
-
ابزار تشخیصی کامیون
-
ابزار تشخیص کشاورزی
-
ماشین برش کلید Xhorse
-
برنامه نویس کلیدی Obdstar
-
ابزار تشخیصی موتورسیکلت
-
جیم محمل و نقل عالی. پاسخ بسیار سریع به سوالات AAA +++++ فروشنده با کسب و کار دوباره کار خواهد کرد. -
جیووانی S.super venditore، affidabile، veloce sulla spedizione ..... insomma tutto ok :-) -
رایان لمتشکرم. من با این محصول بسیار خوشحال هستم. همه چیز به حالت عالی رسید
کلید واژه ها [ car diagnostic scanners ] همخوانی داشتن 1173 محصولات.
اسکنر بلوتوث 5.1 Xtruck X005 Plus برای کامیون های SHACMAN SINOTRUK
| روش اتصال: | بلوتوث 5.1 V |
|---|---|
| نام مدل: | Xtruck X005 plus |
| سیستم های تشخیصی پشتیبانی شده: | برای Fawde , Shacman ، Sinotruk ، Dongfeng و غیره |
اسکنر بلوتوث 5.1 کامیون Xtruck X005 Plus با بازسازی DPF
| روش اتصال: | بلوتوث 5.1 V |
|---|---|
| نام مدل: | Xtruck X005 plus |
| سیستم های تشخیصی پشتیبانی شده: | برای Fawde , Shacman ، Sinotruk ، Dongfeng و غیره |
دستگاه دیاگ XTRUCK Y09 OBD2 برای نیسان Consult-3 Plus با 1 سال گارانتی
| ضمانت: | ضمانت 1 ساله تولید کننده |
|---|---|
| کاربرد: | Nissan Consult-3 Plus |
| مدل های قابل اجرا: | همه اتومبیل ها |
X431 Heavy Duty v2.0 2017 LAUNCH X431 Duty V2.0 Code Reader کیسه هوا اسکن ابزار Diagnostic Scanner خودرو با
| نام تجاری: | LAUNCH |
|---|---|
| زبان: | فرانسوی، ایتالیایی، آلمانی، انگلیسی، اسپانیایی |
| به روز رسانی نرم افزار: | بله |
ابزار تشخیصی کامیون Xtruck X005 با فلش ECU کامل OBD2 + DPF Regen پشتیبانی از موتورهای FAWDE، Shacman و Sinotruk + لپ تاپ
| روش اتصال: | بلوتوث 5.1 V |
|---|---|
| نام مدل: | Xtruck X005 plus |
| کیفیت: | برتر |
Xtruck X005 بلوتوث 5.1 ابزار تشخیص کامیون برای SHACMAN SINOTRUK
| Connection method: | Bluetooth 5.1 V |
|---|---|
| Model Name: | Xtruck X005 |
| Quality: | Superior |
Xtruck X005 بلوتوث 5.1 ابزار تشخیص کامیون با جستجوی DTC
| روش اتصال: | بلوتوث 5.1 V |
|---|---|
| نام مدل: | Xtruck x005 |
| کیفیت: | برتر |
ابزار تشخیصی بلوتوث 5.1 Xtruck X005 Plus برای کامیون های سینوتراک
| روش اتصال: | بلوتوث 5.1 V |
|---|---|
| نام مدل: | Xtruck X005 plus |
| کیفیت: | برتر |
ابزار تشخیصی کامیون Xtruck X005 Plus با 8 حالت تست OBDII، خواندن خودکار کدهای خطا و جریان داده زنده
| روش اتصال: | بلوتوث 5.1 V |
|---|---|
| نام مدل: | Xtruck X005 plus |
| کیفیت: | برتر |
X005 Plus DPF Regeneration Data Read Truck Diagnostic Tool for SHAC-MAN WEICHAI SINOTRUK CNHTC Howo DongFeng+CF53 لپ تاپ های هوشمند
| روش اتصال: | بلوتوث 5.1 v |
|---|---|
| نام مدل: | Xtruck X005 plus |
| کیفیت: | برتر |

