همه محصولات
-
اسکنر obd کامیون های سنگین
-
ابزار تشخیصی بالابر
-
اسکنر تشخیصی کامیون سنگین
-
ابزار اسکن انتقال
-
برنامه نویس ECU خودرو
-
تنظیم تراشه ECU
-
ابزار تشخیص ستاره مرسدس بنز
-
اسکنر تشخیصی حفاری
-
ابزار تشخیصی Vocom
-
اسکنر تشخیصي کاميون هاي سنگين X431 رو راه بنداز
-
برنامه نویس کلیدی CGDI
-
اسکنر تشخیصي Autel Maxisys
-
اسکنر تشخیصی خودرو
-
ابزار تشخیصی کامیون
-
ابزار تشخیص کشاورزی
-
ماشین برش کلید Xhorse
-
برنامه نویس کلیدی Obdstar
-
ابزار تشخیصی موتورسیکلت
-
جیم محمل و نقل عالی. پاسخ بسیار سریع به سوالات AAA +++++ فروشنده با کسب و کار دوباره کار خواهد کرد. -
جیووانی S.super venditore، affidabile، veloce sulla spedizione ..... insomma tutto ok :-) -
رایان لمتشکرم. من با این محصول بسیار خوشحال هستم. همه چیز به حالت عالی رسید
کلید واژه ها [ car diagnostic scanner ] همخوانی داشتن 1157 محصولات.
ابزار تشخیصی بلوتوث 5.1 Xtruck X005 Plus برای کامیون های SHACMAN SINOTRUK
| روش اتصال: | بلوتوث 5.1 V |
|---|---|
| نام مدل: | Xtruck X005 plus |
| سیستم های تشخیصی پشتیبانی شده: | برای Fawde , Shacman ، Sinotruk ، Dongfeng و غیره |
ابزار تشخیصی بلوتوث 5.1 Xtruck X005 Plus برای کامیون های SHACMAN SINOTRUK
| روش اتصال: | بلوتوث 5.1 V |
|---|---|
| نام مدل: | Xtruck X005 plus |
| کیفیت: | برتر |
Xtruck X005 بلوتوث 5.1 ابزار تشخیص کامیون سنگین برای SHACMAN/SINOTRUK
| روش اتصال: | بلوتوث 5.1 V |
|---|---|
| نام مدل: | Xtruck x005 |
| سیستم های تشخیصی پشتیبانی شده: | برای Fawde , Shacman ، Sinotruk ، Dongfeng و غیره |
Xtruck X005 Bluetooth Heavy Duty Truck OBD Scanner with 8 OBDII Test Modes, Full-Fault Live Data, and Two Years Free Updates
| مدل: | ماشين |
|---|---|
| عملکرد 1: | کدهای گسل را بخوانید |
| عملکرد 2: | جریان داده را بخوانید |
Benz MB Star C3 با IBM T30 لپ تاپ مرسدس Star Diagnosis Tool
| جزئیات بسته بندی: | استاندارد pacakge |
|---|---|
| زمان تحویل: | در عرض 48 ساعت |
| شرایط پرداخت: | T / T، پول گرام |
201607 TOP SUPER MB Star MERCEDES BENZ MB STAR Compact C3 مرسدس بنز تشخیص ابزار
| جزئیات بسته بندی: | استاندارد pacakge |
|---|---|
| زمان تحویل: | در عرض 48 ساعت |
| شرایط پرداخت: | T / T، پول گرام |
Xtruck X005 Plus Bluetooth Heavy-Duty OBDII Scanner with 8 OBDII Test Modes Multi-Language Support and Android Compatibility
| مدل: | ماشين |
|---|---|
| عملکرد 1: | کدهای گسل را بخوانید |
| عملکرد 2: | جریان داده را بخوانید |
OBDII EOBD Launch x431 Master Scanner کار با آی فون با WiFi
| محدوده ولتاژ ورودی:: | 8 ~ 32V |
|---|---|
| دمای محيط کار:: | 0 سانتیمتر ~ 50 درجه سانتیگراد |
| قدرت عمومی:: | <0.9W |
Autel MaxiSYS MS906TS ابزار تشخیصی جامع TPMS و سرویس بی سیم VCI ارتقاء اسکنر MS906 و MS906BT
| نام تجاری: | Autel |
|---|---|
| ویژگی های ویژه: | فای، بلوتوث |
| نسخه نرم افزار: | جدیدترین |
Full Chip MB STAR C4 SD Connect Compact C4 نرم افزار کامیون ماشین 2023.09 Mb star Multiplexer ابزار تشخیصی با وای فای
| نام مدل: | MB SD Connect Compact C4 |
|---|---|
| تشخیص وای فای SD C4: | پشتیبانی از تشخیص وای فای عالی، پشتیبانی از تشخیص وای فای عالی |
| نسخه مهندسی: | C4 Xentry Diagnosis نرم افزار مهندسی نرم افزار |

