همه محصولات
-
اسکنر obd کامیون های سنگین
-
ابزار تشخیصی بالابر
-
اسکنر تشخیصی کامیون سنگین
-
ابزار اسکن انتقال
-
برنامه نویس ECU خودرو
-
تنظیم تراشه ECU
-
ابزار تشخیص ستاره مرسدس بنز
-
اسکنر تشخیصی حفاری
-
ابزار تشخیصی Vocom
-
اسکنر تشخیصي کاميون هاي سنگين X431 رو راه بنداز
-
برنامه نویس کلیدی CGDI
-
اسکنر تشخیصي Autel Maxisys
-
اسکنر تشخیصی خودرو
-
ابزار تشخیصی کامیون
-
ابزار تشخیص کشاورزی
-
ماشین برش کلید Xhorse
-
برنامه نویس کلیدی Obdstar
-
ابزار تشخیصی موتورسیکلت
-
جیم محمل و نقل عالی. پاسخ بسیار سریع به سوالات AAA +++++ فروشنده با کسب و کار دوباره کار خواهد کرد. -
جیووانی S.super venditore، affidabile، veloce sulla spedizione ..... insomma tutto ok :-) -
رایان لمتشکرم. من با این محصول بسیار خوشحال هستم. همه چیز به حالت عالی رسید
کلید واژه ها [ car diagnostic scanner ] همخوانی داشتن 1157 محصولات.
Xtruck X005 Plus بلوتوث 5.1 اسکنر کامیون برای FAWDE SHACMAN
| روش اتصال: | بلوتوث 5.1 V |
|---|---|
| نام مدل: | Xtruck X005 plus |
| کیفیت: | برتر |
اسکنر OBD Xtruck X005 Plus برای کامیون های سنگین با آزمایش بازسازی DPF و 8 حالت آزمایش OBDII برای FAWDE و SINOTRUK
| نام مدل: | Xtruck X005 plus |
|---|---|
| کیفیت: | برتر |
| سیستم های تشخیصی پشتیبانی شده: | برای Fawde , Shacman ، Sinotruk ، Dongfeng و غیره |
اصلی راه اندازی سیستم تشخیصی کامل X431 V + Pad 10.1
| نام تجاری: | LAUNCH |
|---|---|
| ویژگی های ویژه: | فای، بلوتوث |
| عرض مورد: | 55 سانتیمتر |
X431 V + X431 HD LAUNCH فروشگاه رسمی X431 V + X431 HD پشتیبانی از ابزارهای تشخیص سنگین پشتیبانی از 24V کامیون X-431 V + سنگین وظیفه S
| نام تجاری: | LAUNCH |
|---|---|
| نوع مواد: | پلاستیک |
| نسخه نرم افزار: | ست جدید |
برای Benz Star C4 SD Connect Auto Diagnostic Tool Wifi Doip Multiplexer Truck Car Truck Diagnostic Tablet C4 SD+FZ G1
| جزئیات بسته بندی: | در انبار |
|---|---|
| زمان تحویل: | 3 |
| شرایط پرداخت: | T/T، Western Union، MoneyGram |
راه اندازی X-431 PAD VII ابزار تشخیصی خودرو CRP123X PAD 7 Elite را به صورت رایگان دریافت کنید پشتیبانی از کالیبراسیون، کدگذاری و برنامه نویسی آنلاین و پوشش کامل سیستم ADAS
| نام: | X-431 PAD VII را راه اندازی کنید |
|---|---|
| به روز رسانی: | بعد از 2 سال ، لطفاً سرویس به روزرسانی را خریداری کنید |
| زبان: | انگلیسی ، فرانسوی ، اسپانیایی ، آلمانی ، روسی ، کره ای ، ژاپنی ، پرتغالی ، ایتالیایی ، لهستانی ، هلن |
راهاندازی دستگاه تمیزکننده و تستکننده انژکتور سوخت اولتراسونیک CNC-602A 110 ولت
| مدل: | راه اندازی CNC-602A |
|---|---|
| کلید: | انژکتور سوخت تمیز کننده و تست کننده 110V |
| کلمه کلیدی: | 110 ولت |
2025 راه اندازی X-431 PAD VII PAD 7 ابزار تشخیصی خودروهای نخبه پشتیبانی برنامه نویسی آنلاین و کالیبراسیون ADAS دریافت رایگان CRP123X
| نام مدل: | راه اندازی X-431 Pad VII Pad 7 Elite |
|---|---|
| منشاء: | سرزمین اصلی چین |
| کیفیت: | برتر |
Xtruck X005 Plus اسکنر بلوتوث کامیون برای FAWDE SHACMAN SINOTRUK
| روش اتصال: | بلوتوث 5.1 V |
|---|---|
| نام مدل: | Xtruck X005 plus |
| سیستم های تشخیصی پشتیبانی شده: | برای Fawde , Shacman ، Sinotruk ، Dongfeng و غیره |
ابزار تشخیصی بلوتوث Xtruck X005 Plus برای کامیون های FAWDE SHACMAN SINOTRUK
| روش اتصال: | بلوتوث 5.1 V |
|---|---|
| نام مدل: | Xtruck X005 plus |
| سیستم های تشخیصی پشتیبانی شده: | برای Fawde , Shacman ، Sinotruk ، Dongfeng و غیره |

