همه محصولات
-
اسکنر obd کامیون های سنگین
-
ابزار تشخیصی بالابر
-
اسکنر تشخیصی کامیون سنگین
-
ابزار اسکن انتقال
-
برنامه نویس ECU خودرو
-
تنظیم تراشه ECU
-
ابزار تشخیص ستاره مرسدس بنز
-
اسکنر تشخیصی حفاری
-
ابزار تشخیصی Vocom
-
اسکنر تشخیصي کاميون هاي سنگين X431 رو راه بنداز
-
برنامه نویس کلیدی CGDI
-
اسکنر تشخیصي Autel Maxisys
-
اسکنر تشخیصی خودرو
-
ابزار تشخیصی کامیون
-
ابزار تشخیص کشاورزی
-
ماشین برش کلید Xhorse
-
برنامه نویس کلیدی Obdstar
-
ابزار تشخیصی موتورسیکلت
-
جیم محمل و نقل عالی. پاسخ بسیار سریع به سوالات AAA +++++ فروشنده با کسب و کار دوباره کار خواهد کرد. -
جیووانی S.super venditore، affidabile، veloce sulla spedizione ..... insomma tutto ok :-) -
رایان لمتشکرم. من با این محصول بسیار خوشحال هستم. همه چیز به حالت عالی رسید
کیت کابل تشخیصی شاسی چند مارک XTRUCK (ZF، FAST، Eaton Compatible)
| نام محصول: | کابل شاسی |
|---|---|
| زبان: | انگلیسی ، دیگر |
| وزن: | 1 کیلوگرم |
کابل های تشخیصی شاسی جهانی XTRUCK (برای ZF، FAST، EATON)
| Product Name: | Chassis cable |
|---|---|
| Language: | English, Other |
| Weight: | 1kg |
کابلهای XTRUCK برای تشخیص گیربکس و ریتاردر (با پشتیبانی ABS/EBS)
| حمایت: | ZF ، Eaton ، Dongfeng ، Faw ، Sinotruk |
|---|---|
| راه اتصال: | کابل OBD/USB |
| ضمانت: | 1 سال |
برای ابزار تشخیصی دوسان دوسان فولکلفت Excavator Loader Toolcat تشخیص با رابط ارتباطی VIM
| مدل: | برای Doosan |
|---|---|
| نام مدل: | برای ابزار تشخیصی Doosan |
| منشاء: | سرزمین اصلی چین |
لیفتراک برای دوسان ابزار تشخیصی UVIM حفاری دستگاه اسکنر تشخیص خطا موتور رابط DDT CARNICS SCR DPF DCU ECU
| مدل: | برای Doosan |
|---|---|
| نام مدل: | برای ابزار تشخیصی Doosan |
| منشاء: | سرزمین اصلی چین |
ابزار تعمیر سنسور اوره Xtruck Euro 6 (کامیون های دیزلی 24 ولت)
| کلمات کلیدی: | ابزار تعمیر سنسور اوره |
|---|---|
| Feature 1: | Euro 6 Truck Diagnostic |
| تابع 2: | کالیبراسیون دیزل 24 ولت |
Xtruck 24V Diesel Euro 6 Truck Urea Sensor Repair Tool ️ مشکلات کیفیت / درجه حرارت / سطح را اصلاح کنید
| کلمات کلیدی: | ابزار تعمیر سنسور اوره |
|---|---|
| ویژگی 1: | تشخیص کامیون یورو 6 |
| تابع 2: | کالیبراسیون دیزل 24 ولت |
ابزار کالیبراسیون و تعمیر سنسور اوره در کامیون دیزل Xtruck 24V Euro 6
| کلمات کلیدی: | ابزار تعمیر سنسور اوره |
|---|---|
| Feature 1: | Euro 6 Truck Diagnostic |
| تابع 2: | کالیبراسیون دیزل 24 ولت |
برای ابزار تشخیصی Doosan UVIM Excavator Forklift موتور اسکنر تشخیص خطا رابط DDT CARNICS SCR DPF DCU ECU
| مدل: | برای دوسان |
|---|---|
| نام مدل: | برای ابزار تشخیصی دوسان |
| منشاء: | سرزمین اصلی چین |
Xhorse VVDI برای T-oyota 8A کلید غیر هوشمند تمام کلید ها از دست رفته آداپتور از طریق OBD بدون جدا کردن کابل جعبه کنترل Xhorse VVDI 8A
| نام مدل: | کلید غیر هوشمند Xhorse Toyota 8A |
|---|---|
| نسخه سخت افزاری: | کلید غیر هوشمند Xhorse Toyota 8A |
| منشاء: | سرزمین اصلی چین |

