همه محصولات
-
اسکنر obd کامیون های سنگین
-
ابزار تشخیصی بالابر
-
اسکنر تشخیصی کامیون سنگین
-
ابزار اسکن انتقال
-
برنامه نویس ECU خودرو
-
تنظیم تراشه ECU
-
ابزار تشخیص ستاره مرسدس بنز
-
اسکنر تشخیصی حفاری
-
ابزار تشخیصی Vocom
-
اسکنر تشخیصي کاميون هاي سنگين X431 رو راه بنداز
-
برنامه نویس کلیدی CGDI
-
اسکنر تشخیصي Autel Maxisys
-
اسکنر تشخیصی خودرو
-
ابزار تشخیصی کامیون
-
ابزار تشخیص کشاورزی
-
ماشین برش کلید Xhorse
-
برنامه نویس کلیدی Obdstar
-
ابزار تشخیصی موتورسیکلت
-
جیم محمل و نقل عالی. پاسخ بسیار سریع به سوالات AAA +++++ فروشنده با کسب و کار دوباره کار خواهد کرد. -
جیووانی S.super venditore، affidabile، veloce sulla spedizione ..... insomma tutto ok :-) -
رایان لمتشکرم. من با این محصول بسیار خوشحال هستم. همه چیز به حالت عالی رسید
برای SUPER MB PRO M6 Wireless Star Diagnosis Tool with Multiplexer (Cable Lan + OBD2 16pin Main Test Cable)
| نام مدل:: | برای MB Pro M6 |
|---|---|
| گواهی تست خارجی:: | CCC |
| ویژگی های خاص:: | وای فای |
اسکنر تشخیصی کامیون سنگین x431 را برای اسکنر بیل مکانیکی Cat Caterpillar et راه اندازی کنید
| نام: | راه اندازی |
|---|---|
| جزئیات بسته بندی: | در انبار |
| زمان تحویل: | یک روز کاری |
بلوتوث 5.1 Xtruck X005 Plus ابزار تشخیصی
| روش اتصال: | بلوتوث 5.1 V |
|---|---|
| نام مدل: | Xtruck X005 plus |
| کیفیت: | برتر |
Xtruck Y09 اسکنر OBD2 برای اتومبیل 1996+ با 1 سال گارانتی
| ضمانت: | ضمانت 1 ساله تولید کننده |
|---|---|
| مدل های قابل اجرا: | همه اتومبیل ها |
| به روزرسانی: | به روزرسانی های نرم افزار رایگان به مدت 1 سال |
اسکنر OBD2 XTRUCK Y10 با صفحه نمایش LCD برای خودروهای اتحادیه اروپا/ایالات متحده/آسیایی
| Product Type1: | Fault Code Reader |
|---|---|
| Product Type2: | OBD2 Car Diagnostic Tool |
| Function 1: | Read/erase fault codes |
Xtruck X005 بلوتوث 5.1 ابزار تشخیص کامیون برای SHACMAN SINOTRUK
| Connection method: | Bluetooth 5.1 V |
|---|---|
| Model Name: | Xtruck X005 |
| Quality: | Superior |
Xtruck X005 بلوتوث 5.1 ابزار تشخیص کامیون برای SHACMAN SINOTRUK
| Connection method: | Bluetooth 5.1 V |
|---|---|
| Model Name: | Xtruck X005 |
| Quality: | Superior |
اسکنر تشخیصی بلوتوث 5.1 Xtruck X005 برای کامیون های FAWDE SHACMAN
| Connection method: | Bluetooth 5.1 V |
|---|---|
| Model Name: | Xtruck X005 |
| Quality: | Superior |
اسکنر OBD2 XTRUCK Y10 با صفحه نمایش LCD، 6 زبان، 1 سال گارانتی
| Product Type1: | Fault Code Reader |
|---|---|
| Product Type2: | OBD2 Car Diagnostic Tool |
| Function 1: | Read/erase fault codes |
اسکنر Xtruck Y09 OBD2 برای تمام خودروهای 1996+ با یک سال گارانتی
| ضمانت: | ضمانت 1 ساله تولید کننده |
|---|---|
| مدل های قابل اجرا: | همه اتومبیل ها |
| به روزرسانی: | به روزرسانی های نرم افزار رایگان به مدت 1 سال |

