همه محصولات
-
اسکنر obd کامیون های سنگین
-
ابزار تشخیصی بالابر
-
اسکنر تشخیصی کامیون سنگین
-
ابزار اسکن انتقال
-
برنامه نویس ECU خودرو
-
تنظیم تراشه ECU
-
ابزار تشخیص ستاره مرسدس بنز
-
اسکنر تشخیصی حفاری
-
ابزار تشخیصی Vocom
-
اسکنر تشخیصي کاميون هاي سنگين X431 رو راه بنداز
-
برنامه نویس کلیدی CGDI
-
اسکنر تشخیصي Autel Maxisys
-
اسکنر تشخیصی خودرو
-
ابزار تشخیصی کامیون
-
ابزار تشخیص کشاورزی
-
ماشین برش کلید Xhorse
-
برنامه نویس کلیدی Obdstar
-
ابزار تشخیصی موتورسیکلت
-
جیم محمل و نقل عالی. پاسخ بسیار سریع به سوالات AAA +++++ فروشنده با کسب و کار دوباره کار خواهد کرد. -
جیووانی S.super venditore، affidabile، veloce sulla spedizione ..... insomma tutto ok :-) -
رایان لمتشکرم. من با این محصول بسیار خوشحال هستم. همه چیز به حالت عالی رسید
کلید واژه ها [ vehicle scanner tool ] همخوانی داشتن 1341 محصولات.
CF53 لپ تاپ Xtruck X005 اسکنر بلوتوث کامیون تشخیص چند سیستم، ECU فلش DPF برای Shacman/FAWDE/Sinotruk/Dongfeng
| روش اتصال: | بلوتوث 5.1 V |
|---|---|
| نام مدل: | Xtruck X005 plus |
| کیفیت: | برتر |
اسکنر تشخیصی بلوتوث Xtruck X005 Plus برای کامیون های SHACMAN SINOTRUK
| روش اتصال: | بلوتوث 5.1 V |
|---|---|
| نام مدل: | Xtruck X005 plus |
| کیفیت: | برتر |
Xtruck X005 ابزار تشخیص بلوتوث کامیون برای SHACMAN SINOTRUK DongFeng
| روش اتصال: | بلوتوث 5.1 V |
|---|---|
| نام مدل: | Xtruck x005 |
| کیفیت: | برتر |
Xtruck X005 ابزار تشخیص بلوتوث کامیون برای SHACMAN SINOTRUK DongFeng
| روش اتصال: | بلوتوث 5.1 V |
|---|---|
| نام مدل: | Xtruck x005 |
| کیفیت: | برتر |
Xtruck Y09 اسکنر OBD2 برای اتومبیل 1996+ با 1 سال گارانتی
| ضمانت: | ضمانت 1 ساله تولید کننده |
|---|---|
| مدل های قابل اجرا: | همه اتومبیل ها |
| به روزرسانی: | به روزرسانی های نرم افزار رایگان به مدت 1 سال |
Xtruck X005 بلوتوث 5.1 ابزار تشخیص کامیون برای SHACMAN SINOTRUK
| Connection method: | Bluetooth 5.1 V |
|---|---|
| Model Name: | Xtruck X005 |
| Quality: | Superior |
Xtruck X005 بلوتوث 5.1 ابزار تشخیص کامیون سنگین برای SHACMAN/SINOTRUK
| روش اتصال: | بلوتوث 5.1 V |
|---|---|
| نام مدل: | Xtruck x005 |
| سیستم های تشخیصی پشتیبانی شده: | برای Fawde , Shacman ، Sinotruk ، Dongfeng و غیره |
دستگاه دیاگ XTRUCK Y09 OBD2 برای نیسان Consult-3 Plus با جریان داده زنده
| ضمانت: | ضمانت 1 ساله تولید کننده |
|---|---|
| کاربرد: | Nissan Consult-3 Plus |
| مدل های قابل اجرا: | همه اتومبیل ها |
Xtruck X005 Bluetooth 5.1 Truck Diagnostic Tool for SHACMAN SINOTRUK
| روش اتصال: | بلوتوث 5.1 V |
|---|---|
| نام مدل: | Xtruck x005 |
| کیفیت: | برتر |
ابزار تشخیصی بلوتوث کامیون Xtruck X005 با 8 حالت تست OBDII و دو سال بهروزرسانی رایگان برای FAWDE، SHACMAN
| روش اتصال: | بلوتوث |
|---|---|
| نام مدل: | Xtruck x005 |
| کیفیت: | برتر |

