همه محصولات
-
اسکنر obd کامیون های سنگین
-
ابزار تشخیصی بالابر
-
اسکنر تشخیصی کامیون سنگین
-
ابزار اسکن انتقال
-
برنامه نویس ECU خودرو
-
تنظیم تراشه ECU
-
ابزار تشخیص ستاره مرسدس بنز
-
اسکنر تشخیصی حفاری
-
ابزار تشخیصی Vocom
-
اسکنر تشخیصي کاميون هاي سنگين X431 رو راه بنداز
-
برنامه نویس کلیدی CGDI
-
اسکنر تشخیصي Autel Maxisys
-
اسکنر تشخیصی خودرو
-
ابزار تشخیصی کامیون
-
ابزار تشخیص کشاورزی
-
ماشین برش کلید Xhorse
-
برنامه نویس کلیدی Obdstar
-
ابزار تشخیصی موتورسیکلت
-
جیم محمل و نقل عالی. پاسخ بسیار سریع به سوالات AAA +++++ فروشنده با کسب و کار دوباره کار خواهد کرد. -
جیووانی S.super venditore، affidabile، veloce sulla spedizione ..... insomma tutto ok :-) -
رایان لمتشکرم. من با این محصول بسیار خوشحال هستم. همه چیز به حالت عالی رسید
کلید واژه ها [ vehicle diagnostic tool ] همخوانی داشتن 1990 محصولات.
اسکنر تشخیصی خودرو XTOOL U485 Eobd2 OBD2 CAN BUS
| نام مدل: | Xtool U485 |
|---|---|
| کلید: | OBD2 می تواند اسکنر تشخیصی خودکار اتوبوس |
| جزئیات بسته بندی: | 0.2kg (23cm*16cm*4cm |
576G Alldata 10.53 نرم افزار اطلاعات تعمیر خودرو / نرم افزار تشخیص خودکار
| جزئیات بسته بندی: | بسته های استاندارد |
|---|---|
| زمان تحویل: | 1 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | T / T، پول گرام |
اسکنر تشخیصی کامیون سنگین اندروید 5.1 ISUZU EMPSIII
| ویژگی های ویژه: | می تواند با راه اندازی x431 v + x431 pro3 pad ii کار کند |
|---|---|
| نسخه: | آخرین نسخه |
| سیستم عامل: | Android 5.1 |
برای رابط اسکنر EDL برای JohnDeer EDL V3 تراکتور کشاورزی وسایل نقلیه سنگین کیت تشخیصی ابزار JD سرویس
| مدل: | برای JOHN DEERE EDL V3 |
|---|---|
| نام مدل: | برای جان دیر |
| منشاء: | سرزمین اصلی چین |
EDL V3 اسکنر تشخیصی تجهیزات کشاورزی و ساختمانی خدمات ارتباط داده های الکترونیکی V3
| مدل: | برای JOHN DEERE EDL V3 |
|---|---|
| نام مدل: | برای جان دیر |
| منشاء: | سرزمین اصلی چین |
EDL V3 مشاور کیت تشخیصی کشاورزی ساخت و ساز لینک داده های الکترونیکی برای جان دیر
| مدل: | برای JOHN DEERE EDL V3 |
|---|---|
| نام مدل: | برای جان دیر |
| منشاء: | سرزمین اصلی چین |
کیت تشخیص لیند کین باکس BT فورک لیفت با تبلت FZG1
| نسخهی نرم افزار: | آداپتور Linde Canbox BT، مسیر یاب Linde |
|---|---|
| نوع ماده: | آنالایزر موتور |
| منشاء: | سرزمین اصلی چین |
اسکنر بلوتوث 5.1 Xtruck X005 Plus برای کامیون های SHACMAN SINOTRUK
| روش اتصال: | بلوتوث 5.1 V |
|---|---|
| نام مدل: | Xtruck X005 plus |
| سیستم های تشخیصی پشتیبانی شده: | برای Fawde , Shacman ، Sinotruk ، Dongfeng و غیره |
اسکنر بلوتوث 5.1 کامیون Xtruck X005 Plus با بازسازی DPF
| روش اتصال: | بلوتوث 5.1 V |
|---|---|
| نام مدل: | Xtruck X005 plus |
| سیستم های تشخیصی پشتیبانی شده: | برای Fawde , Shacman ، Sinotruk ، Dongfeng و غیره |
XTRUCK Y09 اسکنر حرفه ای OBD2 و خواننده کد تشخیصی برای تمام اتومبیل های پروتکل OBDII از سال 1996 با سازگاری Nissan Consult-3 Plus
| ضمانت: | ضمانت 1 ساله تولید کننده |
|---|---|
| کاربرد: | Nissan Consult-3 Plus |
| مدل های قابل اجرا: | همه اتومبیل ها |

