همه محصولات
-
اسکنر obd کامیون های سنگین
-
ابزار تشخیصی بالابر
-
اسکنر تشخیصی کامیون سنگین
-
ابزار اسکن انتقال
-
برنامه نویس ECU خودرو
-
تنظیم تراشه ECU
-
ابزار تشخیص ستاره مرسدس بنز
-
اسکنر تشخیصی حفاری
-
ابزار تشخیصی Vocom
-
اسکنر تشخیصي کاميون هاي سنگين X431 رو راه بنداز
-
برنامه نویس کلیدی CGDI
-
اسکنر تشخیصي Autel Maxisys
-
اسکنر تشخیصی خودرو
-
ابزار تشخیصی کامیون
-
ابزار تشخیص کشاورزی
-
ماشین برش کلید Xhorse
-
برنامه نویس کلیدی Obdstar
-
ابزار تشخیصی موتورسیکلت
-
جیم محمل و نقل عالی. پاسخ بسیار سریع به سوالات AAA +++++ فروشنده با کسب و کار دوباره کار خواهد کرد. -
جیووانی S.super venditore، affidabile، veloce sulla spedizione ..... insomma tutto ok :-) -
رایان لمتشکرم. من با این محصول بسیار خوشحال هستم. همه چیز به حالت عالی رسید
کلید واژه ها [ heavy duty truck diagnostic tool ] همخوانی داشتن 755 محصولات.
بلوتوث 5.1 Xtruck X005 Plus ابزار تشخیصی
| روش اتصال: | بلوتوث 5.1 V |
|---|---|
| نام مدل: | Xtruck X005 plus |
| کیفیت: | برتر |
اسکنر تشخیصی بلوتوث 5.1 Xtruck X005 برای کامیون های FAWDE SHACMAN
| Connection method: | Bluetooth 5.1 V |
|---|---|
| Model Name: | Xtruck X005 |
| Quality: | Superior |
Xtruck X005 بلوتوث 5.1 ابزار تشخیص کامیون برای SHACMAN SINOTRUK
| Connection method: | Bluetooth 5.1 V |
|---|---|
| Model Name: | Xtruck X005 |
| Quality: | Superior |
برای ابزار تشخیصی Sinotruk برای HOWO ابزار اسکن Sinotruk برای HOWO/A7/T7H/Sitrak/Hohan ابزار تشخیصی کامیون سنگین
| نام مدل: | برای Sinotruk EOL |
|---|---|
| نسخهی نرم افزار: | 2.8 آخرین نسخه |
| نسخه سخت افزاری: | برای Sinotruk Howo |
اسکنر تشخیصی OBD2 کامیون Xtruck X005، تحلیلگر موتور، خواننده کد خطا برای FAWDE، SHACMAN، SINOTRUK، DONGFENG با اپلیکیشن موبایل
| روش اتصال: | بلوتوث 5.1 V |
|---|---|
| نام مدل: | Xtruck x005 |
| سیستم های تشخیصی پشتیبانی شده: | برای Fawde , Shacman ، Sinotruk ، Dongfeng و غیره |
XTRUCK X005 خواندن کدهای خطا و جریان داده های خواندن بازسازی اجباری DPF ابزار تشخیصی کامیون سنگین
| روش اتصال: | بلوتوث 5.1 v |
|---|---|
| نام مدل: | Xtruck X005 |
| قانون شماره سریال: | 0Q |
ابزار تشخیصی بلوتوث 5.1 Xtruck X005 Plus برای کامیون های سینوتراک
| روش اتصال: | بلوتوث 5.1 V |
|---|---|
| نام مدل: | Xtruck X005 plus |
| کیفیت: | برتر |
رابط پایتون اسکنر تشخیصی KUBOTA
| نام: | رابط پایتون KUBOTA Takeuchi ابزار تشخیصی |
|---|---|
| نسخه نرم افزاری: | برای Kubota Diagmaster 21.5.10 |
| زبان: | انگلیسی، آلمانی، فرانسوی، ایتالیایی، اسپانیایی، ژاپنی. |
Xtruck X005 به علاوه هوشمند تشخیص ECU سریع فلشنگ پس از پردازش تشخیص سیستم نوع وسیله نقلیه + CF C2 لپ تاپ
| روش اتصال: | بلوتوث 5.1 v |
|---|---|
| نام مدل: | Xtruck X005 plus |
| کیفیت: | برتر |

