همه محصولات
-
اسکنر obd کامیون های سنگین
-
ابزار تشخیصی بالابر
-
اسکنر تشخیصی کامیون سنگین
-
ابزار اسکن انتقال
-
برنامه نویس ECU خودرو
-
تنظیم تراشه ECU
-
ابزار تشخیص ستاره مرسدس بنز
-
اسکنر تشخیصی حفاری
-
ابزار تشخیصی Vocom
-
اسکنر تشخیصي کاميون هاي سنگين X431 رو راه بنداز
-
برنامه نویس کلیدی CGDI
-
اسکنر تشخیصي Autel Maxisys
-
اسکنر تشخیصی خودرو
-
ابزار تشخیصی کامیون
-
ابزار تشخیص کشاورزی
-
ماشین برش کلید Xhorse
-
برنامه نویس کلیدی Obdstar
-
ابزار تشخیصی موتورسیکلت
-
جیم محمل و نقل عالی. پاسخ بسیار سریع به سوالات AAA +++++ فروشنده با کسب و کار دوباره کار خواهد کرد. -
جیووانی S.super venditore، affidabile، veloce sulla spedizione ..... insomma tutto ok :-) -
رایان لمتشکرم. من با این محصول بسیار خوشحال هستم. همه چیز به حالت عالی رسید
کلید واژه ها [ heavy duty truck diagnostic software ] همخوانی داشتن 679 محصولات.
ابزار فنی V2.8 PTT SW نرم افزار برای Vocom 88890300 رابط فناوری کامیون سنگین OBD2 اسکنر تشخیصی کابل
| نسخهی نرم افزار: | ابزار فناوری PTT1.12/2.8 2.8.150 |
|---|---|
| نام مدل: | برای ابزار عیب یابی کامیون Vocom V88890030 |
| نسخه سخت افزاری: | برای vocom Vocom 88890300 |
Xtruck X003 به علاوه خواندن کدها کدها DPF پشتیبانی از بازسازی کامینز وولفو و اسکنیا ابزار تشخیصی کامیون
| روش اتصال: | بلوتوث، USB |
|---|---|
| نام مدل: | Xtruck X003 plus |
| قانون شماره سریال: | 0Q |
اسکنر تشخیصی کامیون سنگین CF C2 Xtruck Y1 برای Vocom 88890300
| اسکنر تشخیصی کامیون سنگین:: | / Penta /Renault/UD/ |
|---|---|
| نوع ltem:: | کابل ها و کانکتورهای عیب یابی خودرو |
| ویژگی 1:: | پیکربندی بالای سخت افزار، فضای ذخیره سازی بزرگتر |
برای ابزار تشخیصی Sinotruk برای HOWO ابزار اسکن Sinotruk برای HOWO/A7/T7H/Sitrak/Hohan ابزار تشخیصی کامیون سنگین
| نام مدل: | برای Sinotruk EOL |
|---|---|
| نسخهی نرم افزار: | 2.8 آخرین نسخه |
| نسخه سخت افزاری: | برای Sinotruk Howo |
بلوتوث 5.1 Xtruck X005 Plus ابزار تشخیصی
| روش اتصال: | بلوتوث 5.1 V |
|---|---|
| نام مدل: | Xtruck X005 plus |
| کیفیت: | برتر |
Xtruck X005 بلوتوث 5.1 ابزار تشخیص کامیون برای SHACMAN SINOTRUK
| Connection method: | Bluetooth 5.1 V |
|---|---|
| Model Name: | Xtruck X005 |
| Quality: | Superior |
XTRUCK X005 خواندن کدهای خطا و جریان داده های خواندن بازسازی اجباری DPF ابزار تشخیصی کامیون سنگین
| روش اتصال: | بلوتوث 5.1 v |
|---|---|
| نام مدل: | Xtruck X005 |
| قانون شماره سریال: | 0Q |
CF C2 Laptop+ Scanner Interface Tool برای SINOTRUK HOWO SHACMAN ویچای کامیون تشخیصی
| نام مدل: | برای Sinotruk EOL |
|---|---|
| نسخهی نرم افزار: | 2.8 آخرین نسخه |
| نسخه سخت افزاری: | برای Sinotruk Howo |
Xtruck X005 ابزار تشخیص بلوتوث کامیون برای SHACMAN SINOTRUK DongFeng
| روش اتصال: | بلوتوث 5.1 V |
|---|---|
| نام مدل: | Xtruck x005 |
| کیفیت: | برتر |
Xtruck X005 ابزار تشخیص بلوتوث کامیون برای SHACMAN SINOTRUK DongFeng
| روش اتصال: | بلوتوث 5.1 V |
|---|---|
| نام مدل: | Xtruck x005 |
| کیفیت: | برتر |

