همه محصولات
-
اسکنر obd کامیون های سنگین
-
ابزار تشخیصی بالابر
-
اسکنر تشخیصی کامیون سنگین
-
ابزار اسکن انتقال
-
برنامه نویس ECU خودرو
-
تنظیم تراشه ECU
-
ابزار تشخیص ستاره مرسدس بنز
-
اسکنر تشخیصی حفاری
-
ابزار تشخیصی Vocom
-
اسکنر تشخیصي کاميون هاي سنگين X431 رو راه بنداز
-
برنامه نویس کلیدی CGDI
-
اسکنر تشخیصي Autel Maxisys
-
اسکنر تشخیصی خودرو
-
ابزار تشخیصی کامیون
-
ابزار تشخیص کشاورزی
-
ماشین برش کلید Xhorse
-
برنامه نویس کلیدی Obdstar
-
ابزار تشخیصی موتورسیکلت
-
جیم محمل و نقل عالی. پاسخ بسیار سریع به سوالات AAA +++++ فروشنده با کسب و کار دوباره کار خواهد کرد. -
جیووانی S.super venditore، affidabile، veloce sulla spedizione ..... insomma tutto ok :-) -
رایان لمتشکرم. من با این محصول بسیار خوشحال هستم. همه چیز به حالت عالی رسید
کلید واژه ها [ diagnostic tool ] همخوانی داشتن 3028 محصولات.
برنامه نویسی بلوتوث ECU Flash Xtruck X005 ابزار تشخیص بلوتوث برای Shacman FAWDE موتورهای دیزل DPF بازسازی کامرون اسکنر + لپ تاپ
| روش اتصال: | بلوتوث 5.1 V |
|---|---|
| نام مدل: | Xtruck X005 plus |
| سیستم های تشخیصی پشتیبانی شده: | برای Fawde , Shacman ، Sinotruk ، Dongfeng و غیره |
9 پین ویو Vocom کابل تشخیصی، کابل OBDII 16 پین
| استفاده: | ولو vocom 88890300 رابط |
|---|---|
| نوع:: | ابزار تشخیص کامیون |
| صدور گواهینامه:: | م. |
راه اندازی CRP TOUCH / TOUCH PRO obd2 ماشین تشخیص ابزار مدیریت باتری ثبت نام مولتی متر دیجیتال برای ماشین خودکار
| نام تجاری: | LAUNCH |
|---|---|
| نسخه نرم افزار: | آخرین ورژن |
| قدرت: | 9W |
Xtruck 24V Diesel Euro 6 Truck Urea Sensor Repair Tool ️ مشکلات کیفیت / درجه حرارت / سطح را اصلاح کنید
| کلمات کلیدی: | ابزار تعمیر سنسور اوره |
|---|---|
| ویژگی 1: | تشخیص کامیون یورو 6 |
| تابع 2: | کالیبراسیون دیزل 24 ولت |
ابزار تعمیر سنسور اوره Xtruck Euro 6 (کامیون های دیزلی 24 ولت)
| کلمات کلیدی: | ابزار تعمیر سنسور اوره |
|---|---|
| Feature 1: | Euro 6 Truck Diagnostic |
| تابع 2: | کالیبراسیون دیزل 24 ولت |
تستر سنسور NOx Xtruck Y005 12V 24V با تشخیص CAN Bus برای کامیون ها، دستگاه تشخیص گره CAN خودرو
| نام: | XTRUCK Y005 |
|---|---|
| نسخه نرم افزار: | آخرین نسخه |
| بسته: | جعبه کاغذ بسته بندی استاندارد |
ابزارهای تشخیصی Xtruck Y006 تستر سنسور NOx خودرو، تستر پمپ اوره، دستگاه بیکن، تجهیزات تست سنسور NOx
| روش اتصال: | بلوتوث 5.1 V |
|---|---|
| نام مدل: | Xtruck Y006 |
| کیفیت: | برتر |
Xtruck A01 Universal Brake Fluid Tester با سنجه دقیق و صفحه نمایش HTN برای تشخیص روغن ترمز DOT3/4/5.1
| مدل: | مایع ترمز |
|---|---|
| Brand name: | Brake Oil Detection Pen |
| نام: | ابزارهای تشخیصی مایع ترمز خودرو |
مولتی پلکسر اصلی MB Star C6 DoIP VCI WiFi Xentry نرم افزار ماشین کامیون ابزار تشخیص کامل
| نام مدل: | ابزار تشخیص MB C6 Xentry |
|---|---|
| نسخهی نرم افزار: | 2023.12 |
| حمل و نقل دریایی: | در انبار برای ارسال سریع در 24 ساعت |
AUTO SCANNER TOOL FOR WABCO DIAGNOSTIC Scanner DIAGNOSIS WABCO INTERFACE XPLORE BREMSE LAPTOP FOR WABCO DIAGNOSTIC KIT T
| جزئیات بسته بندی: | در انبار |
|---|---|
| زمان تحویل: | 3 |
| شرایط پرداخت: | T/T، Western Union، MoneyGram |

