همه محصولات
-
اسکنر obd کامیون های سنگین
-
ابزار تشخیصی بالابر
-
اسکنر تشخیصی کامیون سنگین
-
ابزار اسکن انتقال
-
برنامه نویس ECU خودرو
-
تنظیم تراشه ECU
-
ابزار تشخیص ستاره مرسدس بنز
-
اسکنر تشخیصی حفاری
-
ابزار تشخیصی Vocom
-
اسکنر تشخیصي کاميون هاي سنگين X431 رو راه بنداز
-
برنامه نویس کلیدی CGDI
-
اسکنر تشخیصي Autel Maxisys
-
اسکنر تشخیصی خودرو
-
ابزار تشخیصی کامیون
-
ابزار تشخیص کشاورزی
-
ماشین برش کلید Xhorse
-
برنامه نویس کلیدی Obdstar
-
ابزار تشخیصی موتورسیکلت
-
جیم محمل و نقل عالی. پاسخ بسیار سریع به سوالات AAA +++++ فروشنده با کسب و کار دوباره کار خواهد کرد. -
جیووانی S.super venditore، affidabile، veloce sulla spedizione ..... insomma tutto ok :-) -
رایان لمتشکرم. من با این محصول بسیار خوشحال هستم. همه چیز به حالت عالی رسید
کلید واژه ها [ diagnostic car tool ] همخوانی داشتن 1679 محصولات.
ابزار تشخیصی حرفه ای Scania Vci 2 SDP3 Auto Scanner
| جزئیات بسته بندی: | بسته استاردارد |
|---|---|
| زمان تحویل: | در عرض 48 ساعت |
| شرایط پرداخت: | T / T، پول گرام |
برای ابزار تشخیصی Sinotruk برای HOWO ابزار اسکن Sinotruk برای HOWO/A7/T7H/Sitrak/Hohan ابزار تشخیصی کامیون سنگین
| نام مدل: | برای Sinotruk EOL |
|---|---|
| نسخهی نرم افزار: | 2.8 آخرین نسخه |
| نسخه سخت افزاری: | برای Sinotruk Howo |
برای MB SD C4 Benz کامیون سنگین ابزار تشخیصی کامل مجموعه + CF30
| جزئیات بسته بندی: | در انبار |
|---|---|
| زمان تحویل: | یک روز کاری |
| شرایط پرداخت: | T/T، وسترن یونیون، MoneyGram |
Autel Maxidas DS808 ابزار تشخیص خودکار نسخه جدید Autel DS708
| نام: | Autel Maxidas DS808 Auto |
|---|---|
| مدل: | Autel DS708 |
| کلید: | پشتیبانی از عملکرد جدید انژکتور کدگذاری و کدگذاری کلید |
ابزار تشخیصی بلوتوث 5.1 Xtruck X005 Plus برای کامیون های SHACMAN SINOTRUK
| روش اتصال: | بلوتوث 5.1 V |
|---|---|
| نام مدل: | Xtruck X005 plus |
| کیفیت: | برتر |
XTruck X005 بلوتوث 5.1 اسکنر تشخیصی کامیون سنگین
| روش اتصال: | بلوتوث 5.1 V |
|---|---|
| نام مدل: | Xtruck x005 |
| سیستم های تشخیصی پشتیبانی شده: | برای Fawde , Shacman ، Sinotruk ، Dongfeng و غیره |
Xtruck X005 بلوتوث 5.1 ابزار تشخیص کامیون سنگین برای SHACMAN/SINOTRUK
| روش اتصال: | بلوتوث 5.1 V |
|---|---|
| نام مدل: | Xtruck x005 |
| سیستم های تشخیصی پشتیبانی شده: | برای Fawde , Shacman ، Sinotruk ، Dongfeng و غیره |
ابزار تعمیر CGDI CG70 پاک کردن کدهای خطا با یک کلید، بدون نیاز به جوشکاری و جداسازی، ابزار ریست
| بروزرسانی: | بعد از 2 سال ، لطفاً سرویس به روزرسانی را خریداری کنید |
|---|---|
| جنگی: | یک سال |
| زمان تحویل: | یک روز کاری |
Scania Vci2 Sdp3 v2.2.1 اسکنر تشخیصی Scania وسایل نقلیه کامل
| جزئیات بسته بندی: | بسته استاردارد |
|---|---|
| زمان تحویل: | در انبار |
| شرایط پرداخت: | T / T، پول گرام |
ضد آب CF 29 لپ تاپ + PTT Volove vocom pro 2.4 در حال توسعه برای برنامه تشخیصی
| جزئیات بسته بندی: | بسته استاردارد |
|---|---|
| زمان تحویل: | ظرف 24 ساعت |
| شرایط پرداخت: | T / T، پول گرام |

