همه محصولات
-
اسکنر obd کامیون های سنگین
-
ابزار تشخیصی بالابر
-
اسکنر تشخیصی کامیون سنگین
-
ابزار اسکن انتقال
-
برنامه نویس ECU خودرو
-
تنظیم تراشه ECU
-
ابزار تشخیص ستاره مرسدس بنز
-
اسکنر تشخیصی حفاری
-
ابزار تشخیصی Vocom
-
اسکنر تشخیصي کاميون هاي سنگين X431 رو راه بنداز
-
برنامه نویس کلیدی CGDI
-
اسکنر تشخیصي Autel Maxisys
-
اسکنر تشخیصی خودرو
-
ابزار تشخیصی کامیون
-
ابزار تشخیص کشاورزی
-
ماشین برش کلید Xhorse
-
برنامه نویس کلیدی Obdstar
-
ابزار تشخیصی موتورسیکلت
-
جیم محمل و نقل عالی. پاسخ بسیار سریع به سوالات AAA +++++ فروشنده با کسب و کار دوباره کار خواهد کرد. -
جیووانی S.super venditore، affidabile، veloce sulla spedizione ..... insomma tutto ok :-) -
رایان لمتشکرم. من با این محصول بسیار خوشحال هستم. همه چیز به حالت عالی رسید
کلید واژه ها [ car diagnostics software ] همخوانی داشتن 1398 محصولات.
ابزار تشخیصی خودرو 8 اینچ OBDSTAR X300 DP Plus X300 PAD2 نسخه پایه بسته
| وزن: | 5.0 کیلوگرم |
|---|---|
| بسته بندی: | 50.8cm * 16.5cm * 39cm |
| جزئیات بسته بندی: | در انبار |
XTruck X005 بلوتوث 5.1 اسکنر تشخیصی کامیون سنگین
| روش اتصال: | بلوتوث 5.1 V |
|---|---|
| نام مدل: | Xtruck x005 |
| سیستم های تشخیصی پشتیبانی شده: | برای Fawde , Shacman ، Sinotruk ، Dongfeng و غیره |
مولتی پلکسر اصلی MB Star C6 DoIP VCI WiFi Xentry نرم افزار ماشین کامیون ابزار تشخیص کامل
| نام مدل: | ابزار تشخیص MB C6 Xentry |
|---|---|
| نسخهی نرم افزار: | 2023.12 |
| حمل و نقل دریایی: | در انبار برای ارسال سریع در 24 ساعت |
Autel MaxiIM IM608 PRO برنامه نویس کلید اتوماتیک و ابزار تشخیصی پلاس APB112 شبیه ساز کلید هوشمند و G-BOX3
| مدل: | Autel MaxiIM IM608 PRO |
|---|---|
| بسته بندی: | بسته شامل Autel IM608PRO، Autel G-Box3 و Autel APB112 است |
| نسخه جهانی،: | هيچ مشکل اي پي بلوکي وجود نداره |
ابزار تشخیصی بلوتوث Xtruck X005 Plus برای کامیون های FAWDE SHACMAN SINOTRUK
| روش اتصال: | بلوتوث 5.1 V |
|---|---|
| نام مدل: | Xtruck X005 plus |
| سیستم های تشخیصی پشتیبانی شده: | برای Fawde , Shacman ، Sinotruk ، Dongfeng و غیره |
ابزار تشخیصی بلوتوث 5.1 Xtruck X005 Plus برای کامیون های SHACMAN SINOTRUK
| روش اتصال: | بلوتوث 5.1 V |
|---|---|
| نام مدل: | Xtruck X005 plus |
| سیستم های تشخیصی پشتیبانی شده: | برای Fawde , Shacman ، Sinotruk ، Dongfeng و غیره |
Xtruck X005 Plus اپلیکیشن تلفن همراه ابزار تشخیصی بلوتوث ECU فلش اسکنر داده های زنده، DPF Regen برای کامیون های سنگین Shacman/FAWDE/Sinotruk/Dongfeng
| روش اتصال: | بلوتوث 5.1 V |
|---|---|
| نام مدل: | Xtruck X005 plus |
| سیستم های تشخیصی پشتیبانی شده: | برای Fawde , Shacman ، Sinotruk ، Dongfeng و غیره |
ابزار تشخیصی بلوتوث 5.1 Xtruck X005 Plus برای کامیون های SHACMAN SINOTRUK
| روش اتصال: | بلوتوث 5.1 V |
|---|---|
| نام مدل: | Xtruck X005 plus |
| کیفیت: | برتر |
Xtruck X005 بلوتوث 5.1 ابزار تشخیص کامیون سنگین برای SHACMAN/SINOTRUK
| روش اتصال: | بلوتوث 5.1 V |
|---|---|
| نام مدل: | Xtruck x005 |
| سیستم های تشخیصی پشتیبانی شده: | برای Fawde , Shacman ، Sinotruk ، Dongfeng و غیره |
Multiplexer MB Star Sd C5 xentry das wis epc برای کامیون اتوبوس ماشین بنز ابزارهای اسکنر عیب یابی با لپ تاپ CF 19
| جزئیات بسته بندی: | در انبار |
|---|---|
| زمان تحویل: | 3 |
| شرایط پرداخت: | T/T، Western Union، MoneyGram |

