همه محصولات
-
اسکنر obd کامیون های سنگین
-
ابزار تشخیصی بالابر
-
اسکنر تشخیصی کامیون سنگین
-
ابزار اسکن انتقال
-
برنامه نویس ECU خودرو
-
تنظیم تراشه ECU
-
ابزار تشخیص ستاره مرسدس بنز
-
اسکنر تشخیصی حفاری
-
ابزار تشخیصی Vocom
-
اسکنر تشخیصي کاميون هاي سنگين X431 رو راه بنداز
-
برنامه نویس کلیدی CGDI
-
اسکنر تشخیصي Autel Maxisys
-
اسکنر تشخیصی خودرو
-
ابزار تشخیصی کامیون
-
ابزار تشخیص کشاورزی
-
ماشین برش کلید Xhorse
-
برنامه نویس کلیدی Obdstar
-
ابزار تشخیصی موتورسیکلت
-
جیم محمل و نقل عالی. پاسخ بسیار سریع به سوالات AAA +++++ فروشنده با کسب و کار دوباره کار خواهد کرد. -
جیووانی S.super venditore، affidabile، veloce sulla spedizione ..... insomma tutto ok :-) -
رایان لمتشکرم. من با این محصول بسیار خوشحال هستم. همه چیز به حالت عالی رسید
کلید واژه ها [ car diagnostic scanner ] همخوانی داشتن 1154 محصولات.
TOPDON ArtiDiag 900 Lite 8" Scan Tool Full System Diagnostics With 8 Reset Functions
| نام مدل: | Topdon Artidiag 900 |
|---|---|
| کلید: | 8 "ابزار اسکن تشخیص کامل سیستم |
| حمایت: | 8 عملکرد تنظیم مجدد |
Xtruck X005 Plus ابزار تشخیصی کامیون سنگین ECU برنامه ریزی فلش DPF برای موتورهای Shacman و FAWDE
| روش اتصال: | بلوتوث 5.1 V |
|---|---|
| نام مدل: | Xtruck X005 plus |
| کیفیت: | برتر |
ابزار تشخیصی کامیون Xtruck X005 با فلش ECU کامل OBD2 + DPF Regen پشتیبانی از موتورهای FAWDE، Shacman و Sinotruk + لپ تاپ
| روش اتصال: | بلوتوث 5.1 V |
|---|---|
| نام مدل: | Xtruck X005 plus |
| کیفیت: | برتر |
Xtruck X005 بلوتوث 5.1 ابزار تشخیص کامیون برای SHACMAN SINOTRUK
| Connection method: | Bluetooth 5.1 V |
|---|---|
| Model Name: | Xtruck X005 |
| Quality: | Superior |
Xtruck X005 بلوتوث 5.1 ابزار تشخیص کامیون با جستجوی DTC
| روش اتصال: | بلوتوث 5.1 V |
|---|---|
| نام مدل: | Xtruck x005 |
| کیفیت: | برتر |
ابزار تشخیصی بلوتوث 5.1 Xtruck X005 Plus برای کامیون های سینوتراک
| روش اتصال: | بلوتوث 5.1 V |
|---|---|
| نام مدل: | Xtruck X005 plus |
| کیفیت: | برتر |
ابزار تشخیصی کامیون Xtruck X005 Plus با 8 حالت تست OBDII، خواندن خودکار کدهای خطا و جریان داده زنده
| روش اتصال: | بلوتوث 5.1 V |
|---|---|
| نام مدل: | Xtruck X005 plus |
| کیفیت: | برتر |
X005 Plus DPF Regeneration Data Read Truck Diagnostic Tool for SHAC-MAN WEICHAI SINOTRUK CNHTC Howo DongFeng+CF53 لپ تاپ های هوشمند
| روش اتصال: | بلوتوث 5.1 v |
|---|---|
| نام مدل: | Xtruck X005 plus |
| کیفیت: | برتر |
راه اندازی X431 CRP429 ابزار تشخیصی اتومبیل سیستم کامل
| مدل: | راه اندازی X431 CRP429 |
|---|---|
| کلید: | ابزار تشخیصی اتومبیل تمام سیستم |
| جزئیات بسته بندی: | 1.9 کیلوگرم (25 سانتی متر*15cm*10cm) |
اسکنر OBD کامیون سنگین Xtruck X005 با 8 حالت تست OBDII، دو سال بهروزرسانی رایگان و اپلیکیشن موبایل
| روش اتصال: | بلوتوث |
|---|---|
| نام مدل: | Xtruck x005 |
| سیستم های تشخیصی پشتیبانی شده: | برای Fawde , Shacman ، Sinotruk ، Dongfeng و غیره |

