همه محصولات
-
اسکنر obd کامیون های سنگین
-
ابزار تشخیصی بالابر
-
اسکنر تشخیصی کامیون سنگین
-
ابزار اسکن انتقال
-
برنامه نویس ECU خودرو
-
تنظیم تراشه ECU
-
ابزار تشخیص ستاره مرسدس بنز
-
اسکنر تشخیصی حفاری
-
ابزار تشخیصی Vocom
-
اسکنر تشخیصي کاميون هاي سنگين X431 رو راه بنداز
-
برنامه نویس کلیدی CGDI
-
اسکنر تشخیصي Autel Maxisys
-
اسکنر تشخیصی خودرو
-
ابزار تشخیصی کامیون
-
ابزار تشخیص کشاورزی
-
ماشین برش کلید Xhorse
-
برنامه نویس کلیدی Obdstar
-
ابزار تشخیصی موتورسیکلت
-
جیم محمل و نقل عالی. پاسخ بسیار سریع به سوالات AAA +++++ فروشنده با کسب و کار دوباره کار خواهد کرد. -
جیووانی S.super venditore، affidabile، veloce sulla spedizione ..... insomma tutto ok :-) -
رایان لمتشکرم. من با این محصول بسیار خوشحال هستم. همه چیز به حالت عالی رسید
کلید واژه ها [ car diagnostic scanner ] همخوانی داشتن 1149 محصولات.
اسکنر XTRUCK Y09 OBD2 با پشتیبانی CAN BUS برای تمام اتومبیل ها
| Warranty: | 1 year manufacturer warranty |
|---|---|
| Application: | Nissan consult-3 plus |
| Applicable Models: | All cars |
MB STAR SD C4 Multiplexer برای بنز MB SD C4 Xentry Das Wis Epc برای بنز ماشین کامیون اسکنر تشخیصی ابزار+FZ G1 تبلت
| نام مدل: | برای MB ابزار تشخیصی |
|---|---|
| نسخه سخت افزاری: | آخرین نسخه |
| منشاء: | سرزمین اصلی چین |
اسکنر تشخیص خودرو AUTEL MaxiSYS MS906 نسل بعدی Autel MaxiDAS DS708
| نام مدل: | Autel Maxisys MS906 |
|---|---|
| سیستم عامل: | Android ™ 4.4.2 ، KitKat |
| پردازنده: | پردازنده 6 هسته ای اگزینوس سامسونگ |
اسکنر Xtruck Y09 OBD2 برای تمام خودروهای 1996+ با یک سال گارانتی
| ضمانت: | ضمانت 1 ساله تولید کننده |
|---|---|
| مدل های قابل اجرا: | همه اتومبیل ها |
| به روزرسانی: | به روزرسانی های نرم افزار رایگان به مدت 1 سال |
جعبه آداپتور اسکنر تشخیصی کامیون جهانی 24V ISUZU
| جزئیات بسته بندی: | بسته بندی |
|---|---|
| زمان تحویل: | یک روز wark |
| شرایط پرداخت: | T / T ، Western Union ، MoneyGram |
Xtruck Y10 OBD2 Scanner and Car Diagnostic Tool with Read/Erase Fault Codes I/M Readiness Monitor and Misfire Monitor
| مدل: | ماشين |
|---|---|
| عملکرد 1: | کدهای گسل را بخوانید/پاک کنید |
| عملکرد 2: | وضعیت مانیتور آمادگی I/M |
ابزار اسکنر بی سیم ستاره خودرو و کامیون SUPER MB PRO M6
| نام مدل:: | برای MB Pro M6 |
|---|---|
| رابط:: | یو اس بی |
| وزن ltem:: | 7 کیلوگرم |
Xtruck X005 Plus اسکنر تشخیصی بلوتوث کامیون برای FAWDE SHACMAN SINOTRUK
| روش اتصال: | بلوتوث 5.1 V |
|---|---|
| نام مدل: | Xtruck X005 plus |
| کیفیت: | برتر |
اسکنر تشخیصی بلوتوث Xtruck X005 Plus برای کامیون های FAW Sinotruk Dongfeng
| روش اتصال: | بلوتوث 5.1 V |
|---|---|
| نام مدل: | Xtruck X005 plus |
| کیفیت: | برتر |
اسکنر تشخیصی بلوتوث Xtruck X005 Plus برای کامیون های SHACMAN SINOTRUK
| روش اتصال: | بلوتوث 5.1 V |
|---|---|
| نام مدل: | Xtruck X005 plus |
| کیفیت: | برتر |

