همه محصولات
-
اسکنر obd کامیون های سنگین
-
ابزار تشخیصی بالابر
-
اسکنر تشخیصی کامیون سنگین
-
ابزار اسکن انتقال
-
برنامه نویس ECU خودرو
-
تنظیم تراشه ECU
-
ابزار تشخیص ستاره مرسدس بنز
-
اسکنر تشخیصی حفاری
-
ابزار تشخیصی Vocom
-
اسکنر تشخیصي کاميون هاي سنگين X431 رو راه بنداز
-
برنامه نویس کلیدی CGDI
-
اسکنر تشخیصي Autel Maxisys
-
اسکنر تشخیصی خودرو
-
ابزار تشخیصی کامیون
-
ابزار تشخیص کشاورزی
-
ماشین برش کلید Xhorse
-
برنامه نویس کلیدی Obdstar
-
ابزار تشخیصی موتورسیکلت
-
جیم محمل و نقل عالی. پاسخ بسیار سریع به سوالات AAA +++++ فروشنده با کسب و کار دوباره کار خواهد کرد. -
جیووانی S.super venditore، affidabile، veloce sulla spedizione ..... insomma tutto ok :-) -
رایان لمتشکرم. من با این محصول بسیار خوشحال هستم. همه چیز به حالت عالی رسید
کلید واژه ها [ car diagnostic cables ] همخوانی داشتن 1449 محصولات.
Xtruck X005 Plus بلوتوث 5.1 اسکنر کامیون برای FAWDE SHACMAN
| روش اتصال: | بلوتوث 5.1 V |
|---|---|
| نام مدل: | Xtruck X005 plus |
| کیفیت: | برتر |
Xtruck M1 Motorcycle OBD2 Scanner with 30+ Reset Services Wi-Fi Online Update and ABS System Test & Bleed for Honda Yamaha Kawasaki Suzuki
| مدل: | Xtruck M1 |
|---|---|
| عملکرد 1: | کدهای گسل را بخوانید/پاک کنید |
| عملکرد 2: | داده های زنده |
اسکنر موتورسیکلت حرفه ای Xtruck M1 با 30+ سرویس ریست، آمادگی I/M و تشخیص سیستم موتور
| مدل: | Xtruck M1 |
|---|---|
| عملکرد 1: | کدهای گسل را بخوانید/پاک کنید |
| عملکرد 2: | داده های زنده |
اسکنر موتورسیکلت حرفه ای Xtruck M1 با حالت آمادگی I / M نشان می دهد راهنمای عیب یابی و 120+ عملکرد ویژه
| مدل: | Xtruck M1 |
|---|---|
| عملکرد 1: | کدهای گسل را بخوانید/پاک کنید |
| عملکرد 2: | داده های زنده |
اسکنر OBD Xtruck X005 Plus برای کامیون های سنگین با آزمایش بازسازی DPF و 8 حالت آزمایش OBDII برای FAWDE و SINOTRUK
| نام مدل: | Xtruck X005 plus |
|---|---|
| کیفیت: | برتر |
| سیستم های تشخیصی پشتیبانی شده: | برای Fawde , Shacman ، Sinotruk ، Dongfeng و غیره |
Autel Maxivideo MV208 دوربین فیلمبرداری دیجیتال با دوربین 5.5mm قطر نمای سنج سر
| جزئیات بسته بندی: | در کارتن |
|---|---|
| شرایط پرداخت: | T / T، پول گرام |
| قابلیت ارائه: | در انبار |
OBDSTAR H100 برای فورد ForMazda خودکار کلید برنامه نویس پشتیبانی از مدل های مانند F250 F350
| وزن: | 0.1 کیلوگرم |
|---|---|
| جزئیات بسته بندی: | در انبار |
| زمان تحویل: | یک روز کاری |
OBDSTAR H110 VAG IC برای MQB VAG IMMO KM پشتیبانی ابزار NEC 24C64 و VAG IVth IMMO پنجم
| وزن: | 0.9kg |
|---|---|
| بسته بندی: | 33cm * 23.5cm * 8cm |
| پردازنده: | Cortex M3 |
ابزار برنامهریزی ECU و TCU نسخه اصلی Alientech KESS V3 KESS3 با فعالسازی پروتکل Car Bench-Boot LCV، حالت OBD Bench و Boot
| به روز رسانی: | بعد از 2 سال ، لطفاً سرویس به روزرسانی را خریداری کنید |
|---|---|
| گارانتی: | یک سال |
| زمان تحویل: | یک روز کاری |
ابزار برنامه نویسی اصلی Alientech KESS V3 KESS3 Master Version ECU و TCU با فعال سازی پروتکل LCV
| ویژگی 1: | پشتیبانی چند زبانه |
|---|---|
| ویژگی 2: | معماری تجدید شده |
| ویژگی 3: | خطوط ارتباطی |

