No.16 ساختمان، پارک صنعتی Tongfu، ناحیه Nanshan، شنژن، چین.
خانه محصولاتتنظیم تراشه ECU

3055B SKS-3055B ECU ژنراتور سیگنال خودرو تنظیم نرم افزار برای تعمیر خودرو ECU

3055B SKS-3055B ECU ژنراتور سیگنال خودرو تنظیم نرم افزار برای تعمیر خودرو ECU

  • 3055B SKS-3055B ECU Signal Generator Car Tuning Software For Auto ECU Repair
  • 3055B SKS-3055B ECU Signal Generator Car Tuning Software For Auto ECU Repair
  • 3055B SKS-3055B ECU Signal Generator Car Tuning Software For Auto ECU Repair
  • 3055B SKS-3055B ECU Signal Generator Car Tuning Software For Auto ECU Repair
  • 3055B SKS-3055B ECU Signal Generator Car Tuning Software For Auto ECU Repair
  • 3055B SKS-3055B ECU Signal Generator Car Tuning Software For Auto ECU Repair
  • 3055B SKS-3055B ECU Signal Generator Car Tuning Software For Auto ECU Repair
  • 3055B SKS-3055B ECU Signal Generator Car Tuning Software For Auto ECU Repair
 • 3055B SKS-3055B ECU Signal Generator Car Tuning Software For Auto ECU Repair

  جزئیات محصول:

  محل منبع: چين
  نام تجاری: JIU
  گواهی: CE & FCC

  پرداخت:

  مقدار حداقل تعداد سفارش: 1pcs
  قیمت: Negotiation
  جزئیات بسته بندی: در کارتون
  شرایط پرداخت: T / T، پول گرام
  قابلیت ارائه: در انبار
  اکنون تماس بگیرید
  توضیحات محصول جزئیات

  3055B SKS-3055B ECU ژنراتور سیگنال خودرو تنظیم نرم افزار برای تعمیر خودرو ECU

  ژنراتور سیگنال ECU 3055B SKS-3055B ECU

  دوم شرح پانل

  III ویژگی های ابزار

  1، تنظیمات ویژگی های سیگنال: تنظیم دامنه، فرکانس، فاز، X + Y، شکل موج و دیگر شاخص ها، در حالی که خروجی سیگنال. این بسیار راحتی برای تعمیر خودرو ECU است.

  2، سیگنال خروجی چندگانه: با استفاده از میکروپروسسورهای با کارایی بالا میتواند همزمان 7 سیگنال را تولید کند.

  3، رابط کنترل انسانی: با ایده های طراحی ساده، 128 * 64 LCD، نمایش دو زبانه، آسان برای استفاده.


  4، Cables: پشتیبانی از کابل های سنسور معمولی برای مدل های مختلف.


  IV معرفی عملکرد

  این دستگاه می تواند همزمان سیگنال خروجی، سیگنال مربعی، سیگنال X + Y، سیگنال ولتاژ، سیگنال سنسور اکسیژن، سیگنال مقاومت و سیگنال PWM را که شامل همه ویژگی های سیگنال رایج سنسورهای خودرو است را به نمایش بگذارد.


  سیگنال سیگنال:

  * 1--2KHz تنظیم فرکانس؛

  * سیگنال تک خروجی خروجی به زمین؛

  * 5Vpp - تنظیم 18Vpp آمپر.  به طور عمده برای شبیه سازی سرعت چرخش، سرعت چرخ، سیگنال های سرعت خودرو، که توسط سنسور مغناطیسی تولید شده است.


  2. سیگنال میدان موج:

  * 1--20KHz تنظیم فرکانس؛

  * سیگنال تک خروجی خروجی به زمین؛

  * 5Vpp - تنظیم 9Vpp آمپر.


  مورد استفاده برای شبیه سازی سرعت چرخش، سرعت چرخ، موقعیت میل لنگ و سیگنال جریان هوا، که توسط سنسور هال و سنسور فوتوالکتریک ساخته شده است.

  3. سیگنال X + Y

  * 1--2KHz تنظیم فرکانس؛

  * 5Vpp - تنظیم 18Vpp دامنه؛

  * 1 - 60 X + Y تنظیم سیگنال.

  * 1 - 3 تنظیم سیگنال X + Y

  * 0 درجه، 180 درجه تنظیم موقعیت فاز.

  * سیگنال X + Y توسط Square-Ground، Sine-Ground و Sine-Couple توسط سیگنال های مختلف میلگرد شبیه سازی شده است.

  موج سینوسی و میدان میدان در حالی که خروجی Signal-Ground تغییر می کند.

  مورد استفاده برای شبیه سازی سیگنال X + Y از مغناطیس الکتریکی، برق عکس و سنسورهای هال.

  4. ولتاژ سیگنال:

  * تنظیم ولتاژ 0- 5V.

  * خروجی ولتاژ دقیق 0.02V.

  * سیگنال خروجی تک خروجی به زمین  برای شبیه سازی سیگنال ولتاژ سنسور موقعیت دریچه گاز، MAP و EGR شبیه سازی شده است.

  5. سنسور سنسور اکسیژن:

  * 0.1V، 0.9V یون اکسیژن انحلال و کنسانتره را می توان در هر زمان تغییر دهید.

  * سیگنال خروجی تک خروجی به زمین

  برای شبیه سازی سیگنال کنسانتره یون اکسیژن توسط انواع سنسورهای اکسیژن مورد استفاده قرار می گیرد.

  6. مقاومت سیگنال

  * پتانسیومتر نشانگر چند جهته دقیق.

  * 0-10K خروجی ده حلقه، MIN 22Ω

  برای سیگنال خروجی از دمای خنک کننده، دمای هوا ورودی و سنسورهای دما استفاده می شود. باید با شبیه سازی سیگنال مقاومت به رسمیت شناخته شود.

  7. سیگنال PWM

  * 2 هرتز - 999 + -1 هرتز فرکانس را می توان مستقل تنظیم کرد.

  * 1٪ - 99٪ + - 1٪ چرخه کار را می توان مستقل تنظیم کرد.

  * سیگنال خروجی تک خروجی به زمین.

  * خروجی ثابت دامنه 9Vpp.

  برای شبیه سازی سیگنال کنترل احتراق، سیگنال کنترل تزریق سوخت، سیگنال موقعیت سی سی کم، سیگنال کنترل EGR و برخی دیگر سیگنال های پالس مورد استفاده قرار می گیرد.


  V. دستورالعمل

  1، قدرت

  از خروجی برق، کلید کابل رهبری (ACCES.1) را به دکمه جک نه پین ​​استفاده کنید. با استفاده از خط قدرت (ACCES.2) می توانید به آسانی با باطری ماشین 12 ولت متصل شوید. استفاده از ولتاژ تثبیت شده، شرایط کار: جریان بیشتر از 2A، ولتاژ بین 10V-15V. استفاده از آداپتور برق 220V / 12V، لطفا توجه داشته باشید: فعلی بالا 1A، ولتاژ نباید بالاتر از 15V باشد. پلاگین خروجی برق باید با دستگاه سازگار باشد.

  2، دکمه و مردان اصلی

  3، تولید سیگنال سینوسی

  بعد از قدرت، "سیگنال سینوسی" را انتخاب کنید (شکل 19)، "CONFIRM" را در رابط Sinusoidal (شکل 6) فشار دهید، "Frequency" و "Amplitude" را انتخاب کنید.

  * تنظیم فرکانس: پس از وارد کردن (شکل 6)، استفاده از "چپ" و "راست" انتخاب مقدار فرکانس؛ استفاده از "UP" و "DOWN" را انتخاب کنید. دکمه Confirm بعد از تنظیم را فشار دهید.

  * تنظیم دامنه: پس از وارد کردن (شکل 7)، از "چپ" و "راست" استفاده کنید دامنه سیگنال سینوسی را انتخاب کنید؛ استفاده از "UP" و "DOWN" را انتخاب کنید محدوده.

  * خروجی سیگنال: کابل های خروجی سیگنال و سیگنال خروجی (ACCES.3) را انتخاب کنید، سیم BLUE باید خروجی تک پایان را به سیگنال سیگنال زمینی توسط (گیره سیاه)

  4، تولید سیگنال میدان میدان

  پس از قدرت، "سیگنال میدان موج" را انتخاب کنید (شکل 19)، دکمه "تایید" را به سیگنال سیگنال مربع موج (شکل 8)، "فرکانس" و "دامنه" را انتخاب کنید.

  * تنظیم فرکانس: پس از وارد کردن (شکل 8)، استفاده از "چپ" و "راست" انتخاب مقدار فرکانس؛ استفاده از "UP" و "DOWN" را انتخاب کنید. دکمه Confirm بعد از تنظیم را فشار دهید.

  * تنظیم دامنه: پس از وارد کردن (شکل 9)، از "چپ" و "راست" استفاده کنید دامنه سیگنال مربع موج را انتخاب کنید؛ استفاده از "UP" و "DOWN" را انتخاب کنید محدوده.

  * خروجی سیگنال: سیگنال های سیگنال و سیگنال خروجی سیگنال (ACCES.3) را انتخاب کنید، سیم GREEN باید خروجی تک پایان را به سیگنال سیگنال سیگنال زمین با گیره سیاه تولید کند.

  5، تولید سیگنال X + Y

  بعد از قدرت، "سیگنال X + Y" را انتخاب کنید (شکل 19)، "CONFIRM" را در رابط سیگنال X + Y فشار دهید (شکل 10)، فرکانس "Amplitude" و "Waveform" را انتخاب کنید.

  * تنظیم فرکانس: فرکانس را به "X + Y Signal Interface" انتخاب کنید (شکل 10، 11، 12)، از "LEFT" و "RIGHT" از رقم استفاده کنید. استفاده از "UP" و "DOWN" را انتخاب کنید محدوده. دکمه Confirm بعد از تنظیم را فشار دهید.

  * تنظیم دامنه: انتخاب "دامنه" را به "رابط سیگنال X + Y" (شکل 13)، استفاده از "چپ" و "راست" دامنه را انتخاب کنید؛ استفاده از "UP" و "DOWN" را انتخاب کنید محدوده.

  * تنظیم شکل موج: انتخاب شکل موج به رابط سیگنال X + Y (شکل 10، 11، 12)، مکان نما به "58 + 2" حرکت می کند، از "LEFT" و "RIGHT" استفاده کنید، X و Y را انتخاب کنید، از "UP" و "DOWN" سیگنال X (1-60) یا Y (1-3) را انتخاب کنید؛ با توجه به ویژگی های سیگنال واقعی خودرو، از دکمه سمت چپ دکمه LEFT حرکت مکان نما به "Sine-Ground"، با استفاده از "UP" و "DOWN" فرم خروجی Sine-Ground "Sine-Couple" و "Square-wave" را انتخاب کنید. مکان نما را به "POS" منتقل کنید. استفاده از "UP" و "DOWN" را انتخاب کنید "POS". و "REV" همچنین می توانید از oscillograph برای مشاهده تغییرات تمام امضای سیگنال استفاده کنید. این ویژگی برای آزمون پویایی ECU مناسب است.

  خروجی سیگنال: از کابل خروجی X + Y (ACCES.4) استفاده کنید، Sine-ground را انتخاب کنید، سیم GREEN WITH WHITE LINE خروجی تک پایان را به سیگنال Sine X + Y با گیره BROWN تولید می کند. "مربع موج" را انتخاب کنید GREEN WITH WHITE LINE سیم تولید خروجی تک پایان به زمینی سیگنال مربع X + Y با گیره BROWN؛ سیم Sine-Couple را انتخاب کنید. سیم سبز با رنگ سفید LINE و سیم BROWN باید سیگنال X + Y مغناطیسی را تولید کند: خروجی GREEN (XY +) و خروجی BROWN (XY-).

  6، تولید سیگنال ولتاژ

  بعد از قدرت، سیگنال ولتاژ را انتخاب کنید (شکل 19)، "CONFIRM" را به واسط سیگنال ولتاژ فشار دهید (شکل 21)، "سیگنال ولتاژ" و "سیگنال سنسور اکسیژن" در یک ماژول قرار دارد. بطور پیش فرض "سیگنال ولتاژ" به 3.57 V، "Signal Oxygen" به "0.1V" تخلیه شده است. از "UP" "DOWN" و "CONFIRM" را انتخاب کنید "Signal Voltage" و "Oxygen Sensor Signal".


  * شبیه سازی ولتاژ سیگنال: را انتخاب کنید "ولتاژ سیگنال" را فشار دهید "تایید" را به "رابط ولتاژ سیگنال" (شکل 14). استفاده از "LEFT" و "RIGHT" ولتاژ تنظیم خوب را انتخاب کنید. و "UP" و "DOWN" برای تنظیم زبر. محدوده مقدار 0.1V - 5.0V (شکل 14)

  * شبیه سازی سنسور سنسور اکسیژن: انتخاب "سنسور سنسور اکسیژن" را فشار دهید "CONFIRM" را به "سنسور اکسیژن رابط سیگنال" (شکل 15). با استفاده از "UP" و "DOWN" تنظیم سنسور اکسیژن برای شبیه سازی ولتاژ خروجی، "Dilute" حدود 0.1V است، "Concentrated" حدود 0.9 V است.

  * خروجی سیگنال: استفاده از کابل خروجی سیگنال ولتاژ (ACCES.5)، سیم RED برای ولتاژ شبیه سازی خروجی سیگنال؛ ORANGE یکی برای سنسور اکسیژن شبیه سازی سیگنال oput.

  7، تولید سیگنال PWM

  بعد از قدرت، سیگنال PWM را انتخاب کنید (شکل 19)، "CONFIRM" را به "رابط سیگنال PWM" فشار دهید (شکل 17)، بوت Duty "50٪"، "Frequency" 100Hz، "UP" DOWN و " تایید "را انتخاب کنید" وظیفه "و" فرکانس ":

  * تنظیم چرخه کار: انتخاب "سیگنال ولتاژ" دکمه "تایید" را فشار دهید "تایید" حرکت به مقدار وظیفه، استفاده از "چپ" و "راست" برای تنظیم خوب (پله 1٪)؛ با استفاده از "UP" و "DOWN" برای تنظیم (انتخاب 10٪)، CONFIRM را فشار دهید، هنگامی که نیاز را برآورده می کنید، بلافاصله وظیفه سیگنال را تنظیم کنید.

  * تنظیم فرکانس: انتخاب "فرکانس" مطبوعات "CONFIRM" حرکت به مقدار فرکانس، استفاده از "چپ" و "RIGHT" واحد را انتخاب کنید، ده ها و صدها (MAX 999Hz)؛ برای انتخاب مقدار (0-9) از "UP" و "DOWN" استفاده کنید. RESS Confirm هنگامی که نیازهای شما را برآورده می کند، فورا فرکانس سیگنال را تنظیم کنید.

  * خروجی سیگنال PWM: از کابل های خروجی سیگنال X + Y (ACCES.4)، YELLOW برای خروجی استفاده کنید. این سیگنال می تواند سیگنال Camshaft را شبیه سازی کند. همراه با سیگنال X + Y می تواند ECU سیگنال دوگانه را تعمیر کند.

  8.Simulation سیگنال مقاومت

  این دستگاه مجهز به پتانسیومتر نشانگر چند جهته دقیق (شکل 16) (ACCES.7)، برای شبیه سازی سیگنال مقاومت استفاده می شود. این پتانسیومتر طراحی شده با انواع اتصالات انتقال (شکل 22)، راحتی برای تشخیص.


  9، خروجی ترکیبی سیگنال

  7 سیگنال (سیگنال سینوسی، مربع موج، سیگنال X + Y، سیگنال ولتاژ، سیگنال سنسور اکسیژن، سیگنال مقاومت و سیگنال PWM) می توانند به طور همزمان تولید شوند. در صورت نیاز به این نوع نرم افزار، لطفا اجزای هشت خط (ACCES.6) و اتصالات پتانسیومتر (ACCES.7)، دسترسی به سیستم کنترل الکترونیکی الکترونیک را در صورت نیاز انتخاب کنید. مورد استفاده برای تشخیص گسل دشوار است.

  اطلاعات تماس
  JIU TECH Enterprise Co., Ltd

  تماس با شخص: Ms.Sara

  ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

  ولوو Vcads

  برنامه نویسی ولوو کامیون ایکو Volvo Vcads ولووی Encryptor / Decryptor + PTT 2.0 + Dev2tool

  نسخه ولوو پنتا DPA با تشخیص موتور صنعتی صنعتی ولوو

  2013 PTT 2.01 Volvo Vcads Pro 3.01 Volvo Vocom 88890300 با لپ تاپ CF27

  ولوو Vocom 88890300 با 5 کامل کابل برای تشخیص کامیون Vcads کامیون

  اسکنر بیل

  دکتر ZX هیتاچی اسکنر تشخیصی بیل برای بررسی کدهای خرابی

  حرفه ای بیل اسکنر دیزل کامیون تشخیص ابزار

  کامل Cummins Insite Inline5 + لپ تاپ + Calterm برای اسکنر بیل

  Volvo Vocom Excavator اسکنر 88890300 رابط ارتباطی

  ابزار تشخیصی بالابر

  جودیت Incado جعبه کیت تشخیصی JUDIT 4 دستگاه های کامیون Jungheinrich خواندن پارامترهای تغییر

  Linde BT کامیون اصلی Canbox USB Doc Diagnostic Cable Line Adapter Service Box

  لیزینگ Canbox جعبه ابزار تشخیصی چند زبان، اسکنر کامیون سنگین

  هنوز هم کامیون کانتینر 50983605400 جعبه کامیون ابزار تشخیصی جعبه اصلی جعبه آیا خط اتوبوس

  درخواست نقل قول

  E-Mail | نقشه سایت

  چین خوب کیفیت اسکنر تشخیصی کامیون سنگین تامین کننده. Copyright © 2011 - 2019 truckdiagnosticscanner.com. All Rights Reserved.